Entschuldigung. Firmenprofil in Deutsch ist in Vorbereitung. 

2008   2018   2028
Historie společnosti   Současnost   Budoucnost
Společnost Benet Engineering byla založena v roce 2008 panem Josefem Zajíčkem. Do roku 2012 však měla úplně jiné zaměření. Zabývala se realitním trhem a byla spíš jen v okraji zájmu majitele. Změna přišla v roce 2012, kdy se změnil název, zaměření a do firmy vstoupil další majitel. Od té doby se Benet Engineering profiluje na poli vývojových a konstrukčních služeb, zejména v automobilovém průmyslu. Postupně se začaly nakupovat nové technologie a konstrukční software, aby firma mohla nabízet služby nejvyšší kvality. V dnešní době je Benet Engineering přední konstrukční firmou v oblasti automotive s kapacitou cca 25 konstruktérů a vývojářů. Ke své práci používá nejmodernější a nejrozšířenější SW v dané oblasti (Catia V5 a Siemens NX). Pro naše zákazníky jsme schopni nejen navrhovat produkty, ale také jim dát pěkný design, vizualizovat a renderovat. V rámci digitalizace můžeme vše přenést do 3D počítačového prostředí a kromě samotné konstrukce vyrobit prototypy, z části v rámci vlastních kapacit a z části v rámci sdílených kapacit sesterských firem. Do budoucna bychom kromě rozšiřování kapacit našich stávajících služeb chtěli vybudovat sídlo firmy – Konstrukční a vývojové centrum. Za tímto účelem jsme zakoupili pozemek v Mladé Boleslavi Čejeticích a realizujeme územní řízení pro stavbu. V roce 2019 bychom se měli stěhovat do nového sídla. V tomto areálu bude i naše prototypová dílna, kde budeme přidávat i další prototypové technologie, abychom mohli i nadále zvyšovat kvalitu a rozsah našich služeb. Další naší akvizicí bude buďto sesterská, nebo dceřiná firma v Německu. 

 


 

                  

 

.

Pro zajištění kvality naší práce jsme realizovali celou řadu procesů, které vyústily mimo jiné v certifikaci ISO 9000 a certifikaci společností Operational Services pro uvolnění naší společnosti pro roli autorizovaného dodavatele firem VW, Škoda a Audi.

 

 

Naši zákazníci

 

 

Naši dodavatelé

 

 

Naši zaměstnanci

 

   

 

Svým zákazníkům nabízíme komplexní zpracování projektů v oblasti designových návrhů, modelování dle scanů a skic, renderingu, A-class surfacingu i  konstrukce dílů, zejména v automobilovém průmyslu.

 

Abychom zajistili kvalitu našich služeb od samého začátku, procházejí dodavatelé naší firmy výběrem, který je založen nejen na cenách jejich produktů, ale především na jejich kvalitě. 

 

Náš tým tvoří mladý kolektiv designérů, konstruktérů a ostatních vývojových pracovníků, který dokáže dodat našim zákazníkům požadované služby v co nejlepší kvalitě. Prostory firmy poskytují příjemné prostředí pro jejich náročnou práci.

  

.

   

Název projektu:

Výzkum a vývoj ve společnosti

BENET ENGINEERING s.r.o.

Registrační číslo:

CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_083/0010344

Program:

OP PIK Aplikace – III. Výzva, bez účinné spolupráce

Termín realizace:

08/2017 – 04/2020

  Předmětem projektu je řešit problém současného stavu automobilu (či elektromobilu), který v klíčových parametrech není celosvětově konkurenceschopný (především kvůli dynamickému vývoji na globální úrovni). Těmito klíčovými parametry jsou především výkon automobilu, dojezd, funkčnost jednotlivých komponent, účinnost a jeho životnost. Cílem projektu je tedy vývoj prototypu automobilu s parametry odpovídající světové úrovni, rozšíření portfolia společnosti o produkt přesahující technickou úroveň srovnatelných produktů v ČR dosahujících parametrů světové špičky, rozšíření portfolia prototypů o elektromobil s lehčími komponenty tvořenými kvalitními inovativními materiály (např. mikrovlákny).

 

 

 

BENET ENGINEERING s.r.o.

 

       

Sídlo společnosti:

Do Čertous 2622/14, Horní Počernice
193 00 Praha 9
Czech Republic

 

Provozovna:

Chobotecká 365/139
293 01 Mladá Boleslav
Czech Republic

 

Kontakt:

e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

   

IČ: 282 57 464
DIČ: CZ 282 57 464
DUNS: 495097793
Datová schránka: h8aq8sb 
Spisová značka: 
C 135828 vedená 
u Městského soudu v Praze 
Datum vzniku a zápisu: 6. března 2008